PL EN

Julian - sesja noworodkowa w Myszkowie

Julian - sesja noworodkowa w Myszkowie

FOTOGRAF NOWORODKOWY ŚLĄSK  - SESJA MAŁEGO JULIANA - MYSZKÓW

Dziś sesja noworodkowa cudownego, małego Juliana, na którą pojechałam do jego domu do Myszkowa na Śląsku. Mały Julek zasługuje tylko i wyłącznie na same pochwały, gdyż jako model po prostu spisał się fantastycznie. Przespał słodko calutką sesję. Myślę, że taki mały model to marzenie każdego fotografa noworodkowego. :) W jego domu spędziłam nieco ponad trzy i pół godziny wraz z wnoszeniem i rozpakowywaniem sprzętu oraz wszystkich akcesoriów do sesji, wykonywaniem zdjęć oraz spakowaniem i wynoszeniem wszystkiego z powrotem do auta. Mało tego, udało mi się wykonać dużo więcej zdjęć, niż to było zaplanowane. Tacy modele to prawdziwe skarby. :) 

Rodzicom Julianka bardzo dziękuję za zaufanie, wsparcie i przemiłą atmosferę w trakcie sesji. 

Poniżej kilka moich ulubionych kadrów, wybranych spośród wielu, których udało się wykonać. I spójrzcie tylko jak wspaniale Julian sobie poradził. I te jego cudownie długie rzęsy... ehh, jestem przekonana, że w przyszłości ten mały przystojniak skradnie nie jedno damskie serce... :)

Czapeczki, które wykorzystałam w trakcie sesji, a także wiele innych akcesoriów do sesji noworodkowych możecie znaleźć tutaj: The Little Angel - Newborn Propshttp://www.littleangelprops.com/  

A teraz już zapraszam do oglądania...

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych