PL EN

Pawełek - sesja noworodkowa w Siewierzu

2017-09-06

Pawełek - sesja noworodkowa w Siewierzu

FOTOGRAF NOWORODKOWY ŚLĄSK  - SESJA MAŁEGO PAWEŁKA - SIEWIERZ

Ehhh... lato zbliża się ku końcowi, za oknem zrobiło się jakoś tak szaro, buro i zimno, choć jeszcze kilka dni temu były 30-sto stopniowe upały. Sezon ślubny również powoli się kończy. Ale na szczęście sesje noworodkowe trwają w najlepsze, odbywają się bez względu na porę roku i pogodę za oknem. Dzięki temu pracy zawsze jest dużo i to mnie bardzo cieszy. Ostatnie miesiące upłynęły bardzo szybko i ani się obejrzałam, a tu mam już tyle cudownych sesji noworodkowych do pokazania, zarówno tych nieco starszych, jak i wykonywanych w ostatnim czasie. Dlatego już zabieram się do stopniowego uzupełniania tych wszystkich zaległości. :)

Dziś wspomnienie z sesji noworodkowej, która odbyła się dość dawno temu, najwyższy czas więc zaprezentować ją na blogu. Przedstawiam Wam małego Pawełka, którego miałam przyjemność fotografować w jego domu w Siewierzu, na Śląsku. W czasie sesji nie zabrakło ujęć ze starszym, dumnym braciszkiem Pawełka. :) Ta dwója zdecydowanie spisała się na medal!

Bardzo dziękuję Rodzicom Pawełka za ciepłe przyjęcie i zaufanie, którym mnie obdarzyli.  

Cudowne, milutkie ubranka: czapeczki, spodenki i kocyki, które wykorzystałam w trakcie sesji są od The Little Angel - Newborn Props: http://thelittleangelprops.tictail.com Polecam! :)

A teraz zobaczcie kilka moich ulubionych kadrów...

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych