PL EN

O sesjach


ZAPRASZAM DO MOJEGO ŚWIATA FOTOGRAFII!

Chętnie wykonam dla Ciebie:

  • STUDYJNĄ SESJĘ NOWORODKOWĄ - w ciągu 2 pierwszych tygodni życia Maluszka.
  • STUDYJNĄ SESJĘ NIEMOWLĘCĄ (w bieli) - minimalistyczną sesję Maluchów, które już samodzielnie siedzą.
  • PLENEROWĄ SESJĘ CIĄŻOWĄ lub RODZINNĄ.


SESJA NOWORODKOWA:

Sesja noworodkowa to sesja bardzo wyjątkowa, tak samo jak okres tuż po przyjściu Maleństwa na świat. Jest to czas niepowtarzalny. Pierwsze tygodnie życia, to chwile ulotne, które przemijają bardzo szybko. Po kilku miesiącach Rodzice, zazwyczaj skupieni na zadaniach nowej roli, nie pamiętają jak maleńkie było ich dziecko tuż po narodzinach. Maluszki zmieniają się w tym okresie niemal z dnia na dzień.

Dlatego właśnie warto wykonać w pierwszych 2 tygodniach życia profesjonalną sesję zdjęciową, która pozostanie bezcenną pamiątką i niepowtarzalną okazją do wspomnień. Nie musisz się o nic martwić, zaopiekuję się Twoim Skarbem, zadbam o jego komfort, a przede wszystkim o bezpieczeństwo.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?  -  studio w Zawierciu
Sesje noworodkowe odbywają się w spokojnej atmosferze mojego przytulnego studia, które usytuowane jest w centrum Zawiercia. Jest ono przystosowane specjalnie do potrzeb najmłodszych modeli oraz ich rodziców.
W studio jest ciepło i przytulnie. Temperatura wynosi ok. 25-28 stopni, a dodatkowy grzejnik pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podczas wykonywania zdjęć. Jest też wygodna kanapa, miejsce do przewijania Maleństwa oraz niezbędne akcesoria tj.: mokre chusteczki, pieluszki, jałowe gaziki, sól fizjologiczna, podkłady higieniczne. Do dyspozycji jest również poduszka do karmienia i podgrzewacz do pokarmu. W studio mam do dyspozycji również wiele oryginalnych noworodkowych stylizacji i akcesoriów oraz niezbędny sprzęt fotograficzny. 

CZAS TRWANIA SESJI NOWORODKOWEJ:
Troszkę trudno jest określić dokładnie ile czasu zajmie sesja, zazwyczaj trwa od 3 do 4 godzin. Z racji tego, że zdjęcia wykonywane są tylko w trakcie snu, długość sesji zależy w dużej mierze od kondycji i dyspozycji Maluszka. Samo wykonywanie zdjęć trwa krótko, ale dużo czasu zajmuje przewijanie, karmienie, tulenie, usypianie i układanie Maleństwa.

KIEDY POWINNA ODBYĆ SIĘ SESJA?
Sesja noworodkowa powinna odbyć się w pierwszych 2 tygodniach życia, a najbardziej optymalnym terminem jest okres między 5 a 12 dniem. Im wcześniej wykonywane są zdjęcia, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu zarówno dla Mam, jak i dla ich Skarbów. Jest to związane przede wszystkim z tym, że w tym okresie Maluszki jeszcze bardzo dużo śpią, są podatne na ułożenie w skulone pozy, ponieważ pamiętają jeszcze pozycje "embrionalną" w brzuszku mamy. Są też mało podatne na bodźce zewnętrzne i nie cierpią na kolkę. 

REZERWACJA TERMINU:   
Aby zarezerwować termin sesji noworodkowej proszę o kontakt jak najwcześniej, najlepiej jeszcze w czasie ciąży. A jeśli Twoje Maleństwo już przyszło na świat - nie zwlekaj i zadzwoń już teraz, aby zarezerwować termin!
WAŻNE: Więcej szczegółowych informacji o sesjach i przygotowaniu się do nich znajdziecie tutaj - FAQ !!!


MINIMALISTYCZNA SESJA W BIELI
(dla niemowląt do 1 roku życia)

Odkryj ze mną świat, w którym każde spojrzenie, każdy uśmiech i każdy krok Malucha staje się powodem do radości i fotograficznego uwiecznienia. Uchwycimy te magiczne chwile - od pierwszych, najdelikatniejszych uśmiechów, spojrzeń pełnych ciekawości, chwile spokoju i niewinności, po niezdarną próbę samodzielnego siedzenia czy stawiania pierwszych kroków w świat.

W minimalistycznych sesjach niemowlęcych kluczowym elementem jest prostota, która pozwala skoncentrować się na głównym bohaterze zdjęcia. Biel to klasyka, która nigdy nie przemija, podkreślając naturalną urodę niemowlęcia. Nie ma tu miejsca na zbędne detale, ponieważ cała uwaga skierowana jest na małym Modelu. 

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?  -  studio w Zawierciu
Sesje niemowlęce odbywają się w moim studiu, usytuowanym w centrum Zawiercia. W studio mam do dyspozycji wiele prostych, subtelnych ubranek w kolorze bieli dla Maluchów do 1 roku życia. Stylizacje Malucha ustalamy w ramach konsultacji przed sesją.

CZAS TRWANIA SESJI:
Sesja trwa ok 45 min. - w zależności od małego Modela.

KIEDY POWINNA ODBYĆ SIĘ SESJA?
Sesję najlepiej wykonać w wieku 6-10 miesięcy, kiedy dzieci zazwyczaj potrafią utrzymywać stabilną pozycję siedzącą lub leżącą na brzuszku, co ułatwia uchwycenie udanych ujęć. Niemowlęta w tym wieku zaczynają wykazywać coraz więcej emocji i reakcji, co umożliwia uchwycenie autentycznych kadrów, pełnych uśmiechów, zabawnych min czy gestów. W przeciwieństwie do sesji noworodkowych (które wykonujemy w trakcie snu), starsze Maluchy fotografujemy, gdy nie śpią. 

REZERWACJA TERMINU:
Aby poznać ofertę i zarezerwować termin sesji serdecznie zapraszam do kontaktu. :)  


SESJA CIĄŻOWA W PLENERZE

Ciąża to czas, który przenosi kobietę w niezwykły świat pełen emocji. To chwile pełne nadziei i oczekiwania. To czas, gdy kobieta nosi pod sercem nowe życie, a wraz z rosnącym brzuszkiem rośnie także jej wewnętrzna moc, sprawiając, że staje się jeszcze piękniejsza i jeszcze silniejsza. Warto zatrzymać te chwile na fotografiach, aby w przyszłości móc powrócić do tych niezwykłych dni.

Zapraszam Cię serdecznie na sesję ciążową. Stworzę dla Ciebie piękne, proste i emocjonalne ujęcia, do których chętnie będziesz wracać za 5, 10 czy 20 lat.

TERMIN SESJI CIĄŻOWEJ najlepiej zaplanować uwzględniając tydzień ciąży. Najpiękniejsze zdjęcia wychodzą około 28-34 tygodnia, kiedy już brzuszek jest bardzo dobrze widoczny, pięknie się prezentuje, ale nie sprawia jeszcze dyskomfortu. 

MIEJSCE SESJI: Sesję wykonuję w plenerze w okolicach Zawiercia, na pięknych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

CZAS TRWANIA SESJI:  do ok. 1h.

REZERWACJA TERMINU:
Aby poznać ofertę i zarezerwować termin sesji serdecznie zapraszam do kontaktu. :)  


SESJA RODZINNA W PLENERZE

Sesje rodzinne to magiczny czas, kiedy miłość, radość i więź rodzinna stają się głównymi bohaterami każdego kadru. To chwile, które wzruszają i długo pozostają w pamięci. Każda sesja rodzinna to opowieść o miłości, która krąży między pokoleniami. To chwile, kiedy wszyscy członkowie rodziny zatrzymują się, aby wspólnie celebrować swoje więzi. To uściski, uśmiechy i spojrzenia, które mówią więcej niż tysiąc słów.  To historie, które opowiadają o Waszych relacjach, Waszych marzeniach i Waszej miłości.

Pamiętaj, że zdjęcia z sesji rodzinnej posiadają ogromną wartość emocjonalną dla rodziny. To również piękny prezent dla Waszych dzieci, który w przyszłości przypomni im, jak piękne i radosne było ich dzieciństwo.

MIEJSCE SESJI: Sesję wykonuję w plenerze w okolicach Zawiercia, na pięknych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

CZAS TRWANIA SESJI: do ok. 1h.

REZERWACJA TERMINU:
Aby poznać ofertę i zarezerwować termin sesji serdecznie zapraszam do kontaktu. :)  


 

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych