PL EN

WASZA HISTORIA MOIMI OCZAMI!

Fotograf ślubny Anna Krupka

Witajcie! Mam na imię Ania, jestem fotografem i witam Was serdecznie na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej. Jeśli tu trafiliście, to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego na swój ślub, tym bardziej się cieszę, że tu jesteście.

Ślub i wesele jest dla Młodej Pary niezwykłym wydarzeniem. W dniu ślubu, dzieje się tak dużo, czas płynie bardzo szybko, jest tyle szczęścia, miłości i radości wokół, a to co po nim pozostaje to wspomnienia i… fotografie. Zdaję więc sobie sprawę, jak ważna jest rola fotografa ślubnego.

Podczas fotografowania dnia ślubu, staram się uwiecznić wszystko to, co najważniejsze, ulotne i niewypowiedziane... emocje, miłość, bliskość, uśmiech, radość, wzruszenie, łzy szczęścia... Uchwycenie tych magicznych chwil to główny cel, jaki stawiam sobie realizując reportaż ślubny. Jako fotograf ślubny staram się przedstawić Waszą historię w sposób prawdziwy, naturalny, czyli taką, jaka była naprawdę. Wiem , że to niezwykły zaszczyt móc być z Wami w tym szczególnym dniu i dlatego ze swojej strony robię wszystko, aby powstały piękne zdjęcia ślubne, będące dla Was pamiątką na całe życie

Zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio i historii na blogu. Jeśli odpowiada Wam mój styl fotografowania i zdecydujecie, abym to ja fotografowała Wasz ślub i przyjęcie weselne, to będzie mi bardzo miło stworzyć z Wami i dla Was te piękne wspomnienia.

Jestem członkiem stowarzyszenia PhotographyAssociation.com, skupiających najlepszych fotografów z całego świata. Moje fotografie były publikowane przez Photo VOGUE oraz magazyn PhotographyMagazine.com.

Pochodzę z Zawiercia, ale chętnie pracuję na terenie całej Polski jak również za granicą. Najczęściej możecie mnie spotkać na terenie Śląska, MałopolskiPodkarpacia, w takich miastach jak: Zawiercie, Katowice, Kraków, Rzeszów, Tarnów, Bielsko-Biała, Częstochowa.

Zapraszam do kontaktu – Ania Krupka

Photography Association at PhotographyAssociation.com ABC Ślubu - abcslubu.pl Ślub na głowie Photo Vogue Excellence Award In Wedding Photography Honoring the Greatest Achievements in Professional Photography

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych