PL EN

WASZA HISTORIA MOIMI OCZAMI!

Fotograf ślubny Śląsk

Witajcie! Mam na imię Ania, jestem fotografem i witam Was serdecznie na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej. Jeśli tu trafiliście, to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego więc tym bardziej się cieszę, że tu jesteście.

Fotografia ślubna jest dla mnie sposobem na realizowanie pasji, która kilka lat temu stała się moją pracą. To dla mnie niesamowita możliwość poznawania wyjątkowych ludzi, uwieczniania ich historii, zawierania nowych przyjaźni oraz podróżowania do różnych, pięknych zakątków świata. Ślub i wesele jest dla każdej Młodej Pary niezwykłym wydarzeniem, a to co po nim pozostaje to wspomnienia i fotografie. Zdaję więc sobie sprawę, jak ważna jest rola fotografa ślubnego. W tym wyjątkowym dla Was dniu staram się uwiecznić wszystko to, co najważniejsze, ulotne i niewypowiedziane... emocje, miłość, bliskość, uśmiech, radość, wzruszenie, łzy szczęścia... Staram się przedstawić Waszą historię w sposób prawdziwy, naturalny, czyli taką, jaka była naprawdę.

Prywatnie jestem miłośniczką gór, Skadynawii, kotów i dobrych kryminałów. Chętnie poznam Was! Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i historii na blogu. Jeśli odpowiada Wam mój styl fotografowania i zdecydujecie, abym to ja fotografowała Wasz ślub, to będzie mi bardzo miło stworzyć z Wami i dla Was te piękne wspomnienia.

Pochodzę z Zawiercia, ale chętnie pracuję na terenie całej Polski, również za granicą. Najczęściej możecie mnie spotkać na terenie Śląska, Małopolski i Podkarpacia.

Zapraszam do kontaktu – Ania Krupka

Photography Association at PhotographyAssociation.com ABC Ślubu - abcslubu.pl Niezłe aparaty Ślub na głowie Photo Vogue Excellence Award In Wedding Photography Honoring the Greatest Achievements in Professional Photography

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych