PL EN

WASZA HISTORIA MOIMI OCZAMI!

Fotograf ślubny Anna Krupka

Witajcie! Mam na imię Ania, jestem fotografem i witam Was serdecznie na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej. Jeśli tu trafiliście, to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego na swój ślub, tym bardziej się cieszę, że tu jesteście.

Fotografia ślubna jest dla mnie sposobem na realizowanie swojej pasji, która szczęśliwie stała się moją pracą. To niesamowita możliwość poznawania wyjątkowych ludzi, uwieczniania ich niesamowitych historii, zawierania nowych przyjaźni oraz podróżowania do różnych, pięknych zakątków naszego kraju czy całego świata.

Ślub i wesele jest dla Młodej Pary niezwykłym wydarzeniem. W dniu ślubu, dzieje się tak dużo, czas płynie bardzo szybko, jest tyle szczęścia, miłości i radości wokół, a to co po nim pozostaje to wspomnienia i… fotografie. Zdaję więc sobie sprawę, jak ważna jest rola fotografa ślubnego.

Podczas fotografowania dnia ślubu, staram się uwiecznić wszystko to, co najważniejsze, ulotne i niewypowiedziane... emocje, miłość, bliskość, uśmiech, radość, wzruszenie, łzy szczęścia... Uchwycenie tych magicznych chwil to główny cel, jaki stawiam sobie realizując reportaż ślubny. Jako fotograf ślubny staram się przedstawić Waszą historię w sposób prawdziwy, naturalny, czyli taką, jaka była naprawdę. Wiem , że to niezwykły zaszczyt móc być z Wami w tym szczególnym dniu i dlatego ze swojej strony robię wszystko, aby powstały piękne zdjęcia ślubne, będące dla Was pamiątką na całe życie

Zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio i historii na blogu. Jeśli odpowiada Wam mój styl fotografowania i zdecydujecie, abym to ja fotografowała Wasz ślub i przyjęcie weselne, to będzie mi bardzo miło stworzyć z Wami i dla Was te piękne wspomnienia.

Jestem członkiem stowarzyszenia PhotographyAssociation.com, skupiających najlepszych fotografów z całego świata. Moje fotografie były publikowane przez Photo VOGUE oraz magazyn PhotographyMagazine.com.

Pochodzę z Zawiercia, ale chętnie pracuję na terenie całej Polski jak również za granicą. Najczęściej możecie mnie spotkać na terenie Śląska, MałopolskiPodkarpacia, w takich miastach jak: Zawiercie, Katowice, Kraków, Rzeszów, Tarnów, Bielsko-Biała, Częstochowa.

Zapraszam do kontaktu – Ania Krupka

Photography Association at PhotographyAssociation.com ABC Ślubu - abcslubu.pl Ślub na głowie Photo Vogue Excellence Award In Wedding Photography Honoring the Greatest Achievements in Professional Photography

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych