PL EN

SESJA NARZECZEŃSKA - jak się do niej przygotować i gdzie najlepiej ją wykonać?

SESJA NARZECZEŃSKA - jak się do niej przygotować i gdzie najlepiej ją wykonać?

Jakiś czas temu pisałam Wam o tym, dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską przed ślubem. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu par sesja jest pierwszą okazją do zrobienia sobie profesjonalnych zdjęć. Dziś kilka informacji o tym, jak się do niej przygotować i gdzie można ją wykonać.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI?

Przede wszystkim na sesję koniecznie trzeba zabrać dobry humor. Tak, to naprawdę bardzo ważne! Wszelkie problemy dobrze jest zostawić w domu. Pamiętajcie, że sesja to czas tylko dla Was. Ważne są Wasze pozytywne emocje. Przed sesją nie rozmawiajcie o kłopotach, rzeczach, które Was martwią. Porozmawiajcie o Was, przypomnijcie sobie Wasze najpiękniejsze chwile, to jak się poznaliście, jak czuliście się na pierwszej randce, co sprawiło, że się w sobie zakochaliście czy to jacy jesteście dla siebie ważni.

Sesja może być doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie te wszystkie ważne rzeczy, wyjątkowe momenty, piękne wspomnienia, które mogły Wam gdzieś umknąć podczas zabiegania i zaangażowania w przedślubne przygotowania. To jak się będziecie czuć w dniu sesji, Wasz nastrój i emocje będzie widać na zdjęciach, więc uśmiech i pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. To samo dotyczy sesji poślubnej - w tym dniu również niezwykle ważne jest Wasze dobre samopoczucie.

  W CO NAJLEPIEJ SIĘ UBRAĆ NA SESJĘ?

Najważniejsze byście pamiętali, żeby ubrać się wygodnie, w stroje, które odpowiadają Waszym gustom. Ważne, abyście czuli się swobodnie i komfortowo. Ubrania powinny być dostosowane do pogody, pory roku i warunków panujących za oknem, powinny również pasować do miejsca i klimatu sesji. Na przykład: buty na obcasie nie sprawdzą się na sesji w górach, a marynarka niekoniecznie pasuje do sesji w lesie. Warto więc o tym pamiętać. Wasze stroje powinny również pasować do siebie zarówno stylem i kolorem. Pamiętajcie, że najważniejsze w tym wszystkim czuć się sobą. 

Przed sesją narzeczeńską moje Pary zawsze dostają ode mnie niezbędne wskazówki dotyczące ubioru na sesję. Przesyłam krótki poradnik co jest mile widziane, a czego najlepiej unikać oraz gotowe inspiracje, które mogę pomóc wybrać odpowiednią stylizację. Tak więc możecie być spokojni, dobranie odpowiedniego stroju nie będzie dla Was problemem. :) 

GDZIE NAJLEPIEJ WYKONAĆ SESJĘ?

W tym zakresie jest pełna dowolność. Możecie sami wybrać miejsce lub możemy zrobić to wspólnie. Jeśli macie jakieś swoje ulubione miejsca, gdzie dobrze się czujecie, z którymi macie piękne wspomnienia, to bardzo chętnie się tam z Wami wybiorę.

Może być to miejsce gdzie się wybraliście na pierwszą randkę lub tam, gdzie się zaręczyliście. A może tam gdzie spędzacie wakacje i czujecie się jak w domu. Macie swój ulubiony park, lubicie góryspacery po lesiezachody słońca nad jeziorem... To świetnie, sesję możemy zrobić właśnie tam.

A jeśli zupełnie nie macie pomysłu gdzie wykonać sesję to z chęcią coś doradzę. W kolejnych moich wpisach na blogu będzie sporo pomysłów na zrobienie sesji, będę pokazywać Wam miejsca, które odwiedziłam i które totalnie mnie urzekły, bardzo chętnie zabiorę Was tam na zdjęcia. Będzie o górach, jeziorach, o Skandynawii, o miejscach bardzo nietypowych, niekoniecznie popularnych, ale na pewno bardzo pięknych. Tak więc serdecznie zapraszam Was więc do śledzenia mojego bloga. 

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych