PL EN

Wyjątkowe miejsca na ślub - POLNA ZDRÓJ - Wleń

Wyjątkowe miejsca na ślub - POLNA ZDRÓJ - Wleń

Jest takie miejsce  na mapie Polski, gdzie można poczuć jak wygląda prawdziwe slow life. Polna Zdrój we Wleniu, w woj. dolnośląskim, położona z dala od zgiełku i cywilizacji. To jedno z najpiękniejszych i niezwykle klimatycznych miejsc w jakich miałam przyjemność fotografować ślub.

Położona na wysokiej skarpie z malowniczym widokiem na Karkonosze. Miejsce o niepowtarzalnym designie, uroku, przepysznym jedzeniu i przytulnej atmosferze. Można tu odpocząć, wyciszyć się i nabrać sił. Tutaj chce się wracać. Magda i Mateusz, właściciele Polnej, zbudowali naprawdę niesamowite i wyjątkowe miejsce.

Przyjęcia weselne można tu zorganizować na max. 50 osób. Miejsce jest więc idealne na rodzinne, kameralne uroczystości czy też śluby w stylu slow wedding. Sala taneczna usytuowana jest w XVIII-wiecznym przejeździe, jest również klimatyczna sala z kominkiem, piękny taras widokowy i przeszklony dek w sali konsumpcyjnej nadający tej sali wyjątkowego klimatu. A wokół cisza, spokój i przepiękne widoki.

Więcej informacji o tym pięknym miejscu znajdziecie na ich stronie internetowej: http://www.polnazdroj.com/  Ja jestem tym miejscem totalnie zauroczona i szczerze polecam. Nawet jeśli nie zdecydujecie się zorganizować tam swojego ślubu, to jest to miejsce, które po prostu trzeba zobaczyć i zdecydowanie warto odwiedzić.

Na zdjęciach przepiękne kwiaty i dekoracje od: Sabada dekoruje
Łapacze snów: JV Design Handemade

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych