PL EN

SESJA NARZECZEŃSKA - dlaczego warto ją wykonać?

SESJA NARZECZEŃSKA - dlaczego warto ją wykonać?

Dziś chciałabym powiedzieć Wam klika słów o sesji narzeczeńskiej i o tym dlaczego warto się na nią zdecydować, bo z doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że warto, jak najbardziej warto! Pracując dotychczas z wieloma Parami Młodymi, odkryłam, że bardzo ważną częścią udanej współpracy jest sesja narzeczeńska.  Dlaczego? Jest kilka powodów. 

POZNAJECIE MNIE JAKO WASZEGO FOTOGRAFA

Sesja to przede wszystkim to doskonała okazja do poznania się z fotografem, który później będzie Wam towarzyszyć w dniu ślubu. Dla mnie, jako fotografa, bardzo ważne jest, aby przed ślubem poznać każdą Parę, porozmawiać, zbudować pozytywną relację i pomóc jej poczuć się komfortowo zarówno przed aparatem jak i również osobiście ze mną. Myślę, że każdy z nas czuje się najlepiej w towarzystwie osób, które już zna, a skoro w dniu ślubu ja będę z Wami wiele godzin, ważne jest, byście czuli się przy mnie dobrze i swobodnie. 

POZNAJECIE MÓJ STYL FOTOGRAFOWANIA I PRACY

Sesja pozwala Wam poznać nie tylko mnie, ale również moją pracę oraz styl fotografowania na sesji, bo ja, tak jak każdy fotograf mam swój własny sposób robienia zdjęć i pracy z parą. Dzięki sesji wiecie, czego możecie się spodziewać ode mnie oraz również od samych siebie. Doświadczacie bycia po raz pierwszy razem przed aparatem, a ja staram się, by to doświadczenie było dla Was jak najbardziej przyjemne.

Często słyszę na pierwszych spotkaniach z moimi parami, że czują się niezręcznie przed aparatem i zawsze zapewniam ich, że jest to całkowicie normalne. Tak naprawdę bardzo rzadko zdarza się spotkać osobę, która czuje się komfortowo przed aparatem, dotyczy to chyba tylko zawodowych modelek i modeli. Dla reszty wiążę się zawsze z większym lub mniejszym poczuciem zakłopotania czy zawstydzenia. Zrobienie sesji narzeczeńskiej z pewnością pomoże Wam przełamać to poczucie, zmienić myślenie, "oswoić się" z aparatem i przekonać się, że sesja zdjęciowa może być naprawdę przyjemna. 
 

JA POZNAJĘ WAS I WASZĄ HISTORIĘ

Sesja daje mi także możliwość poznania Waszej historii miłosnej, tym samym Was, dzięki temu nasza znajomość jest nie tylko znajomością jako klient - fotograf. Nasza relacja staje się dużo przyjemniejsza, zostaje w pamięci na dłużej, a dzięki temu zdjęcia, które razem tworzymy opowiadają Waszą historię najpiękniej jak to możliwe.

FAJNIE SPĘDZACIE RAZEM CZAS

Jest to również świetna okazja dla Was na fajne, wspólne spędzenie czasu i oderwanie od całego stresu i zamieszania związanego z planowaniem ślubu. Czasami planowanie staje się tak szalone, że zapominacie z jakiego powodu to wszystko się dzieje, dlaczego w ogóle to robicie… a powód jest przecież jeden -  aby świętować Waszą MIŁOŚĆ! 

Obecnie sesja narzeczeńska zagościła na stałe w mojej ofercie i namawiam każdą Parę, aby z niej skorzystać. Dzięki temu sami mogą przekonać się, że warto, zdecydowanie warto ją wykonać! A o tym jak przygotować się do takiej sesji i gdzie najlepiej ją wykonać opowiem w jednym z kolejnych moich blogów.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych