PL EN

Wyjątkowe miejsca na ślub - ŻABI DWÓR - Radwanów

Wyjątkowe miejsca na ślub - ŻABI DWÓR - Radwanów

W zeszłym roku po raz pierwszy miałam okazję fotografować ślub w woj. lubuskim. Nie znałam wcześniej tamtych terenów i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały. Woj. lubuskie jest najbardziej zalesionym województwem w Polsce, kryje w sobie malownicze lasy, piękne zabytki i wiele turystycznych atrakcji. A Zielona Góra nie bez powodu tak się właśnie nazywa, jest rzeczywiście zielona i piękna. ;) 

Żabi Dwór, który chciałam Wam dziś pokazaćpołożony jest w wsi Radwanów, ok. 18 km na południe od centrum Zielonej Góry, z dala od zgiełku i innych miast. Jest to naprawdę świetne miejsce na odpoczynek jak i na zorganizowanie ślubu czy rodzinnego przyjęcia.

Żabi Dwór to miejsce zabytkowe, będące dawniej wiejskim folwarkiem, stanowi perfekcyjne połączenie miłości do tradycji z nowoczesnością. Dwór otoczony jest parkiem, stawami, rustykalną oranżerią i pięknym dworskim ogrodem. Malownicze położenie, starodawny klimat, sielankowa atmosfera i bardzo smaczne jedzenie, oparte na zdrowych, ekologicznych i regionalnych produktach, także z własnych upraw. Taki jest właśnie Żabi Dwór.

Baśniowe wnętrza, jak sala kominkowa z zabytkowymi meblami, biblioteka z XVII-wiecznym księgozbiorem czy piwnica win, robią naprawdę niesamowite wrażenie, a zielony park to miejsce wręcz idealne na relaks czy sesję zdjęciową. Jeśli więc lubicie taki klimat, to koniecznie odwiedźcie to miejsce. :)

Więcej informacji o tym miejscu możecie znaleźć na stronie internetowej: https://www.zabidwor.pl/ A ja zapraszam do obejrzenia kilku moich zdjęć z tego wyjątkowego miejsca... 

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych