PL EN

Jesienna sesja ślubna na Jurze

Jesienna sesja ślubna na Jurze

JESIENNY PLENER ŚLUBNY NA GÓRZE ZBORÓW

Zeszłoroczna jesień należała do tych najpiękniejszych. Piękna, złota, ciepła. Sesję poślubną z Pauliną i Michałem robiliśmy w połowie października na Jurze, zaledwie kilkanaście kilometrów od mojego domu. Było cicho i spokojnie. Mimo, że większość liści już opadła, czuć było jeszcze cudny jesienny klimat. 

Paulina i Michał to cudowni ludzie, przesympatyczni, życzliwi i uśmiechnięci. Fotografowanie ich to była sama przyjemność. Właściwie to mogłabym powiedzieć, że to para, która po prostu jest i to wystarczy, bo zdjęcia niemal same się robią. :) Ogromnie się cieszę, że mam takie szczęście do Par Młodych, które spotykam na swojej drodze. Za każdym razem, gdy przed moim obiektywem stają tak prawdziwi, kochający się i szczerzy ludzie uświadamiam sobie jak bardzo uwielbiam swoją pracę, jak dobrze poznawać takich ludzi i jak bardzo chcę robić to co robię.

Paulina i Michał! Dziękuję Wam za ten piękny, wspólny czas i za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Cieszę się ogromnie, że mogłam być częścią tych najważniejszych chwil w Waszym życiu.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich ulubionych kadrów z tej klimatycznej, jesiennej, jurajskiej sesji...

Krótką historię ze ślubu Paulina i Michała w Miodowym Zakątku niedaleko Warszawy możecie zobaczyć TUTAJ.

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych