PL EN

Sesja ślubna w górach - Tatry Słowackie

Sesja ślubna w górach - Tatry Słowackie


SESJA PLENEROWA W TATRACH - SZCZYRBSKIE PLESO - SŁOWACJA

Za każdym razem, gdy mam możliwość pojechać w góry by robić zdjęcia, bardzo się cieszę i wręcz nie mogę się doczekać. Uwielbiam góry, a gdy mogę połączyć moją miłość do gór z pasją fotografowania zakochanych ludzi... ehhh, nie może być chyba nic piękniejszego! ;) Góry są wyjątkowym miejscem na plener ślubny. Jest tam wiele malowniczych i w miarę łatwo dostępnych miejsc, w które chętnie zabieram moje Pary Młode.

Dziś kilk kaadrów z sesji ślubnej nad jeziorem Szczyrbskie Pleso. Jezioro położone jest u podnóży Tatr Wysokich, otoczone jest pięknym, lecz miejscami bardzo zniszczonym przez huraganowy wiatr lasem świerkowym. Jest to przepiękne miejsce na sesję zdjęciową. I choć w sezonie jest tam dość tłoczno, można z łatwością znaleźć jakieś miejsca, gdzie turyści nie przeszkadzają w wykonywaniu zdjęć. 

Na plener pojechałam wraz z jedną z moich wspaniałych Par - Malwiną i Piotrem. Spędziliśmy cały, fantastyczny, niesamowity weekend, a Szczyrbskie Pleso na Słowacji było pierwszym miejscem, które odwiedziliśmy. Przez cały weekend wykonaliśmy tyle zdjęć, że postanowiłam pokazać je Wam w częściach, bo w jednym poście by sie nie zmieściły. ;)

Tak więc dziś plener na pięknej Słowacji...

Na moim blogu możecie zobaczyć także inne górskie sesje

- Sesja ślubna w Alpach
- Sesja narzeczeńska w Bieszczadach

Zapraszam serdecznie! :)

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych