PL EN

Sesja ślubna w górach - Alpy Julijskie - Słowenia & Włochy

Sesja ślubna w górach - Alpy Julijskie - Słowenia & Włochy

PLENER ŚLUBNY W ALPACH Z MAGDĄ & KUBĄ

W Alpach Julijskich po raz pierwszy byłam całkiem niedawno, bo latem 2017 roku. Spędziłam tam cały tydzień, głównie chodząc, a właściwie wspianając się po górach. Odkryłam tam wiele pięknych, malowniczych miejsc i obiecałam sobie, że któregoś dnia namówię jedną z moich par młodych na sesję ślubną właśnie tam. I w tym roku się udało. Gdy wysłałam mailem Magdzie i Kubie propozycje miejsc na plener i wybrali wyjazd w Alpy, byłam mega szczęśliwa!

ALPY JULIJSKIE

Podróż w Alpy Julijskie z Jastrzębia-Zdroju, gdzie mieszkają Magda i Kuba, zajełą nam ok. 7 godzin. Wyjazd w piątek rano, powrót w niedzielę na finał Mistrzostw Świata w siatkówce... to był bardzo intensywny i wyczerpujący weekend, ale wart naszego wysiłku. 

SŁOWENIA & WŁOCHY

Nocowaliśmy w słoweńskiej, przepięknej miejscowości Kranjska Góra, która jest położona blisko włoskiej i austriackiej granicy. Zdjęcia robiliśmy w kilku różnych miejscach zarówno w słoweńskiej jak i włoskiej części Alp Julijskich. Odwiedziliśmy min. okolice Mojstrany, jezioro Jasna w Krajnskiej Górze czy jezioro Lago del Predil we Włoszech. Znaleźliśmy też nieco czasu na słoweńską Planicę czy przełęcz Vršič. Jednym słowem dużo się działo, czas płynął bardzo szybko i nie było czasu na nudę.

Magda i Kuba! Bardzo dziękuję za Waszą wytrwałość i za to, że mi zaufaliscie i daliście się porwać w tak dalekie i nieznane dla Was miejsca. To był niesamowity weekend, który na pewno zapamiętam na długo. 

MARZYCIE O SESJI ŚLUBNEJ  W GÓRACH?

Zapraszam do obejrzenia kilku ulubionych zdjęć z tej niezwykłej alpejskiej przygody... A jeśli marzą sie Wam zdjęcia ślubne w górach, czy to w Alpach czy np. w Tatrach, w Bieszczadach cz w jakichkolowiek innych górskich klimatach, to napiszcie do mnie. Chętnie się z Wami wybiorę w góry, choćby nawet jutro. ;-) 

Ps. Przepiękna suknia ślubna Magdy od SABE WEDDING DRESS <3 

Na moim blogu możecie zobaczyć także inne górskie sesje

- Sesja narzeczeńska w Bieszczadach
- Sesja ślubna w słowackich Tatrach nad jez. Szczyrbskie Pleso

Zapraszam serdecznie! :)

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych