PL EN

Romantyczny ślub - Miodowy Zakątek

Romantyczny ślub - Miodowy Zakątek

Romantyczny ślub w Miodowym Zakątku

Ślub Pauliny i Michała odbył się zeszłego lata w niewielkiej miejscowości Radziejowice, niedaleko Warszawy, gdzie znajduje się uroczy, klimatyczny Miodowy Zakątek.  Miejsce spokojne, położone z dala od miejskiego zgiełku, otoczone zielenią, lasem sosnowym i pięknym ogrodem dla gości.

Z Pauliną i Michałem spotkałam się już wcześniej na sesji narzeczeńskiej, którą robiliśmy wiosną na zamku w Olsztynie koło Częstochowy. Już wtedy przekonałam się, że to przesympatyczna dwójka ludzi, która z uśmiechem idzie przez życie. Ich ślub odbył się w słoneczny, sierpniowy dzień. Piękni, szczęśliwi i zakochani, w towarzystwie córeczki Tosi, w otoczeniu rodziny i przyjaciół powiedzieli sobie TAK. Dzień był pełen emocji, rodzinnych rozmów i dobrej zabawy. Tego dnia uśmiechy nie schodziły z ich twarzy.

Przed świętami, gdy wysłałam do Pauliny i Michała gotowy album i zdjęcia, dostałam przepiękne podziękowania. Paulina napisała mi "nie mogliśmy lepiej wybrać fotografa". Takie słowa to dla mnie idealny prezent. Takie słowa wynagradzają wszystko, dają ogromną motywację i pozwalają wierzyć, że to co robię ma sens. 

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiej relacji z tego wyjątkowego dnia...

Video: Film Peaks
Suknia ślubna: Łukasz Wiśniewski Zaprojektuj
Garnitur: Pierre Cardin
FryzjerkaKarina Waszczyk

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych