PL EN

O mnie

Fotografia jest moją wieloletnią pasją i sposobem na życie... Ehh... jak miło móc tak powiedzieć, jakkolwiek banalnie to brzmi. Przez wiele lat, w czasie, gdy pracowałam jako specjalista ds. HR, a  fotografia była jedynie moim hobby "po godzinach", marzyłam o tym, żeby to zmienić i robić w życiu, tylko to co chce, to co lubię, to co jest moją pasją i przynosi mi satysfakcję. I w końcu tak się stało. Zrezygnowałam dla fotografii z innych zajęć, by móc się w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej. I muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Bycie fotografem jest dla mnie sposobem na niezależność, spełnienie i samorealizację, a przede wszystkim jest możliwością poznawania wyjątkowych ludzi, uwieczniania ich niesamowitych historii, zawierania nowych przyjaźni oraz podróżowania do różnych, pięknych zakątków naszego kraju czy całego świata  Między innymi dlatego pokochałam fotografię ślubną.

Poza fotografią ślubną, zajmuję się również fotografią noworodkową. Uwielbiam fotografować kilkudniowe Maluszki. Jest mi niezmiernie miło, gdy na sesje noworodkowe po swoim ślubie przychodzą do mnie moje Pary Młode i mam okazję stworzyć dla nich kolejne wyjątkowe fotografie. Chętnie wykonuję również sesje ciążowe, rodzinne czy portretowe.

Należę do stowarzyszenia PhotographyAssociation.com, skupiającego profesjonalnych fotografów z całego świata, którzy, zgodnie z założeniami stowarzyszenia, osiągają i utrzymują profesjonalny poziom wiedzy specjalistycznej oraz tworzą wysokiej jakości zdjęcia. Ponadto, moje fotografie zostały docenione przez redakcję fotograficzną i opublikowane na Photo VOGUE, a także w magazynie fotograficznym PhotographyMagazine.com.

Oprócz fotografii moją pasją są góry, w których spędzam każdą wolną chwilę. Tam jest wszystko, co kocham, tam odpoczywam, wyciszam się, nabieram sił by móc powrócić pełna energii i chęci do działania. Poza tym uwielbiam podróże, muzykę, grę na gitarze, książki Harlana Cobena i mojejego 13-letniego kota, o imieniu Kitek. 

Zapraszam Was serdecznie do mojego świata fotografii ślubnej. Mam głęboką nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie.

Anna Krupka Góry Anna Krupka Photo

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych