PL EN

O mnie

Fotografia jest moją wieloletnią pasją i sposobem na życie... Ehh... jak miło móc tak powiedzieć, jakkolwiek banalnie to brzmi. Przez wiele lat, w czasie, gdy pracowałam jako specjalista ds. HR, a  fotografia była jedynie moim hobby "po godzinach", marzyłam o tym, żeby to zmienić i robić w życiu, tylko to co chce, to co lubię, to co jest moją pasją i przynosi mi satysfakcję. I w końcu tak się stało. Zrezygnowałam dla fotografii z innych zajęć, by móc się w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej. I muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Fotografia ślubna jest dla mnie sposobem na realizowanie swojej pasji, która szczęśliwie stała się moją pracą. To niesamowita możliwość poznawania wyjątkowych ludzi, uwieczniania ich niesamowitych historii, zawierania nowych przyjaźni oraz podróżowania do różnych, pięknych zakątków naszego kraju czy całego świata. Uwielbiam śluby rustykalne czy śluby w plenerze. Chciałabym sfotografować ślub w stodole, ślub w lesie, ślub w ogrodzie czy ślub na plaży, ale tak naprawdę sfotografuję ślub w każdym innym wybranym przez Was miejscu, bo dla mnie najważniejsi jesteście Wy, Wasz dzień, Wasza miłość i Wasza historia. Każdy ślub jest dla mnie tak samo ważny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Poza fotografią ślubną, zajmuję się również fotografią noworodkową. Uwielbiam fotografować kilkudniowe Maluszki. Jest mi niezmiernie miło, gdy na sesje noworodkowe po swoim ślubie przychodzą do mnie moje Pary Młode i mam okazję stworzyć dla nich kolejne wyjątkowe fotografie. Chętnie wykonuję również sesje ciążowe, rodzinne czy portretowe.

Oprócz fotografii moją pasją są góry, w których spędzam każdą wolną chwilę. Tam jest wszystko, co kocham, tam odpoczywam, wyciszam się, nabieram sił by móc powrócić pełna energii i chęci do działania. Poza tym uwielbiam podróże, muzykę, książki Harlana Cobena i mojejego 13-letniego kota, o imieniu Kitek. 

Zapraszam Was serdecznie do mojego świata fotografii ślubnej. Mam głęboką nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie.

Anna Krupka Góry Anna Krupka Photo

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych