PL EN

O mnie

Fotografia jest nie tylko moją pasją, ale również pracą. Wcześniej przez wiele lat, pracowałam jako specjalista ds. HR, a fotografowanie była jedynie hobby "po godzinach". Marzyłam o tym, żeby to zmienić i robić w życiu, tylko to co chce, to co lubię, to co  przynosi mi satysfakcję. I w końcu tak się stało. Zrezygnowałam dla fotografii z innych zajęć, by móc się w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej. I muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

A PRYWATNIE...

W wolnych chwilach nie spotkacie mnie w mieście, nie lubię dużych metropolii, głośnych i zatłoczonych miejsc, korków na ulicach i galerii handlowych. Kiedy tylko mogę uciekam na łono natury, do lasu, na jurajskie skałki, a najchętniej na górskie szlaki.

W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM

W górach, jeśli tylko bym mogła, spędzałabym każdą wolną chwilę. Tam jest wszystko, co kocham, tam odpoczywam, wyciszam się, nabieram sił by móc powrócić pełna energii i chęci do działania. Wiele lat temu swoje serce zostawiałam w Bieszczadach, ale uwielbiam też Tatry, Karkonosze czy Alpy.

SKANDYNAWIA

Uwielbiam podróże, te małe i duże. Nie dawno spełniłam swoje wielkie marzenie i objechałam samochodem całą Skandynawię, ponad 10000 km przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. I jedno co mogę powiedzieć - Skandynawia totalnie podbiła moje serce. Odkryłam tam tyle pięknych miejsc i marzy mi się aby pojechać tam kiedyś, by sfotografować ślub lub sesję plenerową. To była podróż mojego życia, najwspanialsza jak do tej pory i mam nadzieję, że nie ostatnia. W marzeniach jest jeszcze Grenlandia, Alaska, Kanada i Nowa Zelandia.

KSIĄŻKI & KOTY

Poza tym staram się dużo czytać. Nie ma to jak zimowe wieczory z ciepłym kocem, pyszną herbatą i dobrą książką. Kiedyś moją ulubioną była "Ania z Zielonego Wzgórza". Nieco później, już w dorosłym życiu, dostałam w prezencie książkę Harlana Cobena i takim sposobem pokochałam powieści kryminalne. No i uwielbiam koty, które zawsze będą miały w moim sercu szczególne miejsce!

Jeśli chcielibyście lepiej mnie poznać to serdecznie zapraszam do kontaktu. Z chęcią poznam Was, Waszą historię, Wasze pasje i życiowe plany. Do zobaczenia! :) 

Anna Krupka Góry Anna Krupka Photography Anna Krupka Photo

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych