PL EN

O mnie

Fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim wielką pasją, która stała się moim sposobem na życie. Gdy przez wiele lat pracowałam jako specjalista ds. HR, a  fotografowanie było tylko moim hobby, marzyłam o tym, żeby to się zmieniło, abym mogła robić w życiu, to co chce, lubię, to co przynosi mi ogromną satysfakcję. I na szczęście tak się stało. Zrezygnowałam z innych zajęć, by móc się w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej, czyli właśnie fotografii. Dziś jestem szczęśliwa, bo wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

A dlaczego fotografia noworodkowa? Bo uważam ją za jedną z najbardziej wdzięcznych i pięknych dziedzin fotografii. Pierwsze tygodnie życia, to chwile ulotne, które przemijają bardzo szybko. Dzieci rosną, zmieniają się niemal z dnia na dzień. Zatrzymywanie w kadrze pierwszych dni życia kilkudniowych Maluszków jest dla mnie niezwykłym przeżyciem, bo wiem, że tworzone przeze mnie fotografie pozostaną bezcenną pamiątką na całe życie i niepowtarzalną okazją do wspomnień. Oprócz fotografii noworodkowej zajmuje się także fotografią ślubną. Chętnie wykonuję również sesje ciążowe sesje rodzinne w plenerze.

Mam zaszczyt być członkiem stowarzyszenia PhotographyAssociation.com, do którego należą profesjonalni fotografowie z całego świata. Otrzymując od stowarzyszenia tytuł CERTIFIED NEWBORN PHOTOGRAPHER znalazłam się w gronie najlepszych fotografów noworodkowych na świecie.

Moją pasją również są góry, tam spędzam swój wolny czas, tam odpoczywam, wyciszam się, nabieram sił i energii do mojej pracy. Uwielbiam też podróżować, słuchać dobrej muzyki, grać na gitarze i czytać książki Harlana Cobena. No i uwielbiam koty. :)

Serdecznie zapraszam Was do mojego świata fotografii noworodkowej.

Anna Krupka Photo Mountain Anna Krupka Photo

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych