PL EN

O mnie

Anna Krupka Photo

MOJA PRACA JEST MOJĄ PASJĄ

Fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim wielką pasją, która stała się moim sposobem na życie. Gdy przez wiele lat pracowałam jako specjalista ds. HR, a  fotografowanie było tylko moim hobby, marzyłam o tym, żeby to się zmieniło, abym mogła robić w życiu, to co chce, lubię, to co przynosi mi ogromną satysfakcję. I na szczęście tak się stało. Zrezygnowałam z innych zajęć, by móc się w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej, czyli właśnie fotografii. Dziś jestem szczęśliwa, bo wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

DLACZEGO FOTOGRAFIA NOWORODKOWA?

Fotogarfią noworodkową uważam ją za jedną z najbardziej wdzięcznych i pięknych dziedzin fotografii. Pierwsze tygodnie życia, to chwile ulotne, które przemijają bardzo szybko. Dzieci rosną, zmieniają się niemal z dnia na dzień. Zatrzymywanie w kadrze pierwszych dni życia kilkudniowych Maluszków jest dla mnie niezwykłym przeżyciem, bo wiem, że tworzone przeze mnie fotografie pozostaną bezcenną pamiątką na całe życie i niepowtarzalną okazją do wspomnień. Oprócz fotografii noworodkowej zajmuje się także fotografią ślubną. Chętnie wykonuję również sesje ciążowe sesje rodzinne w plenerze.

UKOŃCZONE WARSZTATY I SZKOLENIA

Jestem absolwentką Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Nieustannie się rozwijam w dziedzinie fotografii, by jak najlepiej móc wykonywać swoją pracę. Ukończyłam liczne kursy, szkolenia i warsztaty fotograficzne, szczegóły znajdziecie w zakładce FAQ.

A PRYWATNIE :)

Moją pasją są góry, tam spędzam swój wolny czas, tam odpoczywam, wyciszam się, nabieram sił i energii do mojej pracy. Uwielbiam również podróże, te małe i duże. ;) Niedawno spełniłam swoje wielkie marzenie i objechałam samochodem całą Skandynawię, ponad 10000 km przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. I jedno co mogę powiedzieć - Skandynawia totalnie podbiła moje serce. Poza tym staram się dużo czytać, szczególnie kryminały. Nie ma to jak zimowe wieczory z ciepłym kocem, pyszną herbatą i dobrą książką.  :)

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych