PL EN

O mnie

Fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim wielką pasją, która stała się moim sposobem na życie. Gdy przez wiele lat pracowałam jako specjalista ds. HR, a  fotografowanie było tylko moim hobby, marzyłam o tym, żeby to się zmieniło, abym mogła robić w życiu, to co chce, lubię, to co przynosi mi ogromną satysfakcję. I na szczęście tak się stało. Zrezygnowałam z innych zajęć, by móc się w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej, czyli właśnie fotografii. Dziś jestem szczęśliwa, bo wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

A dlaczego fotografia noworodkowa? Bo uważam ją za jedną z najbardziej wdzięcznych i pięknych dziedzin fotografii. Pierwsze tygodnie życia, to chwile ulotne, które przemijają bardzo szybko. Dzieci rosną, zmieniają się niemal z dnia na dzień. Zatrzymywanie w kadrze pierwszych dni życia kilkudniowych Maluszków jest dla mnie niezwykłym przeżyciem, bo wiem, że tworzone przeze mnie fotografie pozostaną bezcenną pamiątką na całe życie i niepowtarzalną okazją do wspomnień. Oprócz fotografii noworodkowej zajmuje się także fotografią ślubną, jak również fotografią ciążową. Chętnie wykonuję  też sesje rodzinne, portretowe czy sesje dziecięce.

Mam zaszczyt być członkiem stowarzyszenia PhotographyAssociation.com, do którego należą profesjonalni fotografowie z całego świata. Otrzymując od stowarzyszenia tytuł CERTIFIED NEWBORN PHOTOGRAPHER znalazłam się w gronie najlepszych fotografów noworodkowych na świecie.

Moją pasją również są góry, tam spędzam swój wolny czas, tam odpoczywam, wyciszam się, nabieram sił i energii do mojej pracy. Uwielbiam też podróżować, słuchać dobrej muzyki, grać na gitarze i czytać książki Harlana Cobena. No i uwielbiam koty. :)

Serdecznie zapraszam Was do mojego świata fotografii noworodkowej.

Anna Krupka Photo Mountain Anna Krupka Photo

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych